Росіяни завдали чотири удари по житловому району Слов'янська

Російські окупанти завдали чотири удари по житловому мікрорайону "Лимани" у Слов'янську в ніч на 19 вересня. Про це повідомив у відеозверненні голова Слов'янської ВЦА Вадим Лях.

"Неспокійною була сьогоднішня ніч. Місто було обстріляне.Чотири прильоти у мкр-ні «Лимани». На щастя, обійшлося без жертв", - сказав він.

За даними моніторингових Телеграм-каналів, після опівночі в Словʼянську та Краматорську було чутно декілька вибухів. 

Повітряні сили цієї ночі попереджали про загрозу ракет та безпілотників у кількох областях України. Балістичну загрозу оголошували цієї ночі двічі.

Як повідомлялося, близько 60 тіл знайшов пошуковий загін "Плацдарм" біля Слов’янська на Бахмутському напрямку.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті