Росіяни замість Кримського моста їдуть через Маріуполь - корка понад 10 км

"Таганрогська траса в напрям Маріуполя (далі в Крим) до пункту перетину кордону з боку Московії. Корка понад 10 кілометрів та стримко зростає. Прибувають “відпочиваючі”, що не потрапили в Крим. Початком транспортного колапсу задовлені. Далі буде…", - пише радник мера Петро Андрющенко.

Як повідомлялося, ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив, що для проїзду з росії до Криму дорогами "республіки" після вибуху на Керченському мосту скасують комендантську годину на всьому шляху проходження.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті