Росіяни відмовляють підліткам без паспорта РФ у відвідувані спортивних секцій

Ворог проводить політику примусової паспортизації на тимчасово окупованих територіях, примушуючи дітей отримувати паспорт РФ для занять спортом у спортивних секціях. Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм-каналі 10 вересня.

"Росіяни тиснуть на дітей аби ті отримували червону макулатуру й погрожують відмовити їм у занятті спортом в іншому випадку. Так, за новими правилами підлітки яким виповнилось 14 років мають отримати паспорт рф аби їх допустили до занять спорту у СДЮШОР", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Центра, окупанти мотивують це тим, що без паспорта спортсмена не можуть заявити на змагання.

Як повідомлялось раніше, в окупованому Маріуполі інсулін можна отримати лише за наявності російського паспорта.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті