Росіяни репресують строковиків в Криму, примушуючи підписувати контракти. Троє матросів здійснили самогубство - АТЕШ

Командування РФ вдається до репресій для збільшення кількості контрактників серед мобілізованих та строковиків у тимчасово окупованому Криму, внаслідок чого вже троє матросів здійснили самогубство. Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ у своєму телеграм-каналі 5 грудня.

"За допомогою солдатів контрактної служби чиниться тиск на солдатів-строковиків: б'ють, принижують, створюють проблеми під час несення чергування, відмовляють у відгулах. Відомо, що внаслідок таких "заходів" три матроси вчинили суїцид", - зазначається у повідомленні.

В АТЕШ наголосили, що факти самогубства дуже ретельно приховують від громадськості.

Також повідомляється, що ФСБ в окупованому Криму почало використовувати тактику КДБ у боротьбі з інакомисленням щодо військових. 

"У частинах знаходять недоброчесних солдатів, які готові стукати на своїх товаришів по службі. Ці "люди" мають особливий статус і працюють за привілеї: додаткова грошова підтримка, просування по службі та можливість не потрапити на фронт", - зазначили в АТЕШ.

Як повідомлялось раніше, росіяни формують списки "екстремістів" в окупованому Криму: у базі вже близько 7 тисяч осіб, з яких тисяча - кримські татари.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті