Росіяни репресують строковиків в Криму, примушуючи підписувати контракти. Троє матросів здійснили самогубство - АТЕШ

Командування РФ вдається до репресій для збільшення кількості контрактників серед мобілізованих та строковиків у тимчасово окупованому Криму, внаслідок чого вже троє матросів здійснили самогубство. Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ у своєму телеграм-каналі 5 грудня.

"За допомогою солдатів контрактної служби чиниться тиск на солдатів-строковиків: б'ють, принижують, створюють проблеми під час несення чергування, відмовляють у відгулах. Відомо, що внаслідок таких "заходів" три матроси вчинили суїцид", - зазначається у повідомленні.

В АТЕШ наголосили, що факти самогубства дуже ретельно приховують від громадськості.

Також повідомляється, що ФСБ в окупованому Криму почало використовувати тактику КДБ у боротьбі з інакомисленням щодо військових. 

"У частинах знаходять недоброчесних солдатів, які готові стукати на своїх товаришів по службі. Ці "люди" мають особливий статус і працюють за привілеї: додаткова грошова підтримка, просування по службі та можливість не потрапити на фронт", - зазначили в АТЕШ.

Як повідомлялось раніше, росіяни формують списки "екстремістів" в окупованому Криму: у базі вже близько 7 тисяч осіб, з яких тисяча - кримські татари.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті