Росіяни повідомляють про потужний ракетний удар по Токмаку

Російські офіційні ЗМІ повідомляють нібито про потужний ракетний удар ЗСУ по окупованому Токмаку в Запорізькій області вдень 24 вересня.

В оперативних службах окупантів пишуть про одного загиблого та 11 постраждалих.

Інформацію про обстріли також підтвердив законний мер Мелітополя Іван Федоров.

"У тимчасово окупованому Токмаку прильоти. Жителі повідомляють, що внаслідок роботи рашистського "певео" є травмовані цивільні. Чекаємо на офіційну інформацію про втрати ворога", - пише Федоров.

Як повідомлялося, Сили оборони України завдали точного удару по секретній базі російських військових в окупованому Мелітополі Запорізької області.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті