У Мелітополі після "прильоту" по базі окупантів поранений командувач 58-ї армії РФ та ліквідовані десятки офіцерів

Сили оборони України завдали влучного удару по секретній базу російських військових в окупованому Мелітополі Запорізької області. Про це 21 вересня повідомив у Телеграмі міський голова Іван Федоров.

"Штаб був розташований на території моторного заводу — це південна частина міста, там, де росіяни на території двох промислових підприємств скупчували військову техніку, озброєння, але ліквідовано було саме штаб, де були росіяни", - зазначив Іван Федоров.

Водночас джерела низки українських видань в СБУ повідомили, що спочатку Служба безпеки виявила секретний штаб окупантів на місцевому моторному заводі, потім інформацію передали військовим та разом з ними – відпрацювали по цілі.

В результаті удару було поранено командувача 58-ї армії РФ, яка воює на Запорізькому напрямку, а також їхнього начальника штабу. Ще кілька десятків офіцерів РФ загинули.

Як повідомлялося, ЗСУ уразили штаб окупантів поблизу Мелітополя.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті