Росіяни повідомляють про потужний ракетний удар по Токмаку

Російські офіційні ЗМІ повідомляють нібито про потужний ракетний удар ЗСУ по окупованому Токмаку в Запорізькій області вдень 24 вересня.

В оперативних службах окупантів пишуть про одного загиблого та 11 постраждалих.

Інформацію про обстріли також підтвердив законний мер Мелітополя Іван Федоров.

"У тимчасово окупованому Токмаку прильоти. Жителі повідомляють, що внаслідок роботи рашистського "певео" є травмовані цивільні. Чекаємо на офіційну інформацію про втрати ворога", - пише Федоров.

Як повідомлялося, Сили оборони України завдали точного удару по секретній базі російських військових в окупованому Мелітополі Запорізької області.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті