Росіяни посилили артилерійський тиск на Невське й Білогорівку в Луганській області

Російські окупанти посилили артилерійський тиск на Білогорівку й Невське на Луганщині. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 6 лютого.

"Артилерійський тиск противник посилив на Невське та Білогорівку. Навколо цих населених пунктів ворожі обстріли майже цілодобові", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що за першої можливості росіяни застосовують авіацію по укріпленнях українських військових. Зокрема, учора вдарили авіацією по Серебрянському лісництву. За підтримки з неба окупанти й атакували близько 20 разів одразу у декількох місцях на Лиманському напрямку. 

"Успіхів не досягли, у тому числі й у Білогорівці", - зазначив Лисогор.

Раніше повідомлялось, що росіяни проявили найбільшу активність на південь від Невського на Луганщині.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті