Росіяни поставили перед Пасічником "план" щодо примусової паспортизації підлітків на окупованій Луганщині

Росіяни вимагають у гауляйтерів Луганщини пришвидшити паспортизацію підлітків. Про це повідомив Центр національного спротиву (ЦНС) 17  серпня.

"Окупанти незадоволені низькими темпами паспортизації на захоплених після 24 лютого 2022 року землях Луганщини й вимагають у гауляйтерів вирішити цю проблему, – сказано в повідомленні. – Так, перед головним колаборантом регіону Леонідом Пасічником була поставлена задача примусово паспортизувати всіх дітей віком 14-18 років до 1 жовтня. Для того в регіон прибули "спостерігачі" з Москви, які має на меті впровадити низку заходів й перевірити їх виконання".

Зазначається, що в кожен з захоплених районів буде направлена комісія, яка буде шукати підлітків без паспорта ворога. Для цього будуть залучені прибулі з РФ "волонтери" з кремлівських молодіжних рухів, які будуть здійснювати обхід будинків.

"Дітям пропонують за отримання паспорта безкоштовний відпочинок, а також погрожують їх батькам відсутністю соціальних виплат або недопущенням дитини до навчання", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти на Луганщині відзвітували, скільки видали паспортів і водійських посвідчень зразка РФ.

Раніше також повідомлялось, що "голову ЛНР" Пасічника судитимуть за ряд злочинів проти основ національної безпеки України.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті