Окупанти на Луганщині відзвітували, скільки видали паспортів і водійських посвідчень зразка РФ

Російські окупанти відзвітували про те, скільки видали паспортів і водійських посвідчень зразка РФ у Луганській області станом на середину серпня. Про це з посиланням на "офіційного представника МВС Росії Ірину Вовк" повідомили окупаційні ЗМІ 17 серпня.

Повідомляється, що з початку року МВС РФ видало жителям так званої "ЛНР" понад 542 тисячі паспортів громадянина РФ.

Зазначається, що також жителі окупованої частини Луганщини з початку року обміняли понад 108 тисяч водійських посвідчень на російські.

Раніше повідомлялося, що росіяни поспішають з організацією "перших виборів" у Луганській області та посилюють примусову паспортизацію.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті