Росіяни показали пошкодження залізничної інфраструктури в окупованому Іловайську

Залізнична інфраструктура в окупованому Іловайську пошкоджена через удари ЗСУ. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Залізнична інфраструктура у місті Іловайськ у Донецькій Народній Республіці пошкоджена через удар з боку ЗСУ з американської реактивної системи залпового вогню HIMARS", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ завдали ефективного удару по єдиному в "ДНР" поворотному колу локомотивного депо окупованого Іловайська.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті