Під Бахмутом загинув автор книги спогадів "Останні посмішки Іловайську"

Під Бахмутом загинув випускник Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Кузенков. Про це повідомлється на сторінці Факультета журналістики університету.

Як зазначається, Олександр загинув 20 грудня в бою під Бахмутом.

«Наш захисник міг стати відомим журналістом, письменником, поетом. Однак у важкі часи для країни він взяв до рук зброю та пішов захищати Україну від російських загарбників», - йдеться у співчутті.

Творчий псевдонім Олександра Кузенкова – Позивний «Хорт». У видавництві «Орієнтир» у 2017 році вийшли друком його спогади «Останні посмішки Іловайську».

«Олександр Кузенков залишиться в нашій пам’яті як Людина щира та відкрита, творча, чуйна, з незламним характером, силою волі, мужністю, невичерпною енергією та активною громадянською позицією. За період навчання в Університеті зарекомендував себе як талановитий та обдарований студент. Мав заслужений авторитет і повагу серед однокурсників».

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті