Під Бахмутом загинув автор книги спогадів "Останні посмішки Іловайську"

Під Бахмутом загинув випускник Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Кузенков. Про це повідомлється на сторінці Факультета журналістики університету.

Як зазначається, Олександр загинув 20 грудня в бою під Бахмутом.

«Наш захисник міг стати відомим журналістом, письменником, поетом. Однак у важкі часи для країни він взяв до рук зброю та пішов захищати Україну від російських загарбників», - йдеться у співчутті.

Творчий псевдонім Олександра Кузенкова – Позивний «Хорт». У видавництві «Орієнтир» у 2017 році вийшли друком його спогади «Останні посмішки Іловайську».

«Олександр Кузенков залишиться в нашій пам’яті як Людина щира та відкрита, творча, чуйна, з незламним характером, силою волі, мужністю, невичерпною енергією та активною громадянською позицією. За період навчання в Університеті зарекомендував себе як талановитий та обдарований студент. Мав заслужений авторитет і повагу серед однокурсників».

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті