Сепаратистські ЗМІ уточнили: ЗСУ завдали ефективного удару по єдиному в "ДНР" поворотному колу локомотивного депо Іловайська

ЗСУ завдали ефективного удару по єдиному в "ДНР" поворотному колу локомотивного депо окупованого Іловайська. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Зазначається, що на поворотне коло припало два удари. Також знищено будинок управління цим механізмом.

Крім того, обстрілами пошкоджено адміністративні будівлі, кілька вагонів, яму для ремонту локомотивів, залізничну колію та перон.

 

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті