Росіяни почали погрожувати "новими операціями проти агресії США" із застосуванням ядерної зброї

Російські військові почали погрожувати США розробкою "нових операцій" із застосуванням ядерної зброї, щоб протистояти "агресії" Штатів. Про це 2 березня повідомляє Радіо Свобода.

Журналісти посилаються на статтю першого заступника командувача Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) Ігоря Фазлетдінова. У матеріалі, який опублікував журнал Міноборони РФ "Венная мысль", повідомляється, що росія розробляє новий вид військових операцій із застосуванням ядерної зброї, щоб протидіяти "агресії" США.

"У статті стверджується, що "США втрачають лідируючі позиції у світі" і вважають "головним винуватцем" цього Росію. У статті йдеться про те, що США планують "розгром" Росії у формі "стратегічної (глобальної) багатосферної операції". Своєю кінцевою метою США нібито бачать знищення стримувального ядерного потенціалу Росії", - наводять витяги з матеріалу журналісти.

Також заступник командувача РВСП заявив, що американці мають на меті усунення неугодного режиму при збереженні територіальних, сировинних, виробничих та людських ресурсів країни. Протистояти цьому росія збирається за допомогою "перспективної форми стратегічного застосування ЗС РФ".

Автори називають її "операцією стратегічних сил стримування". Згідно з публікацією, в ході такої операції має бути придушено американську глобальну систему протиракетної оборони, щоб унеможливити знищення в повітрі російських балістичних ракет.

Фінальним етапом операції називається завдання "неприйнятної шкоди" США за допомогою ядерного потенціалу росії. Чим така операція відрізняється від передбачених нині чинною ядерною доктриною операцій із застосуванням ядерної зброї, з тексту статті не цілком зрозуміло.

Нагадаємо, раніше у Кремлі пригрозили, що використають ядерну зброю, якщо РФ не виграє війну проти України.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті