Росіяни перекидають військову техніку на Запорізький напрямок – Федоров

Місцеві мешканці фіксують пересування військової техніки та особового складу окупантів через Мелітополь з Херсонщини на Запорізький напрямок. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram.

"Загарбники продовжують перекидати сили через наше місто, а населені пункті поблизу використовують як військові бази. Місцеві мешканці фіксують пересування військової техніки та особового складу окупантів через Мелітополь з Херсонщини на Запорізький напрямок", - повідомив він.

Він також додав, що в Бердянську на аеродромі базуються два десятки гелікоптерів, а в Токмаку особового складу армії РФ більше ніж місцевих мешканців.

Проте логістику окупантів ефективно псують Сили спротиву, зазначає Федоров.

"Завдяки повідомленням мешканців одна з рашистських колон до фронту не доїхала, а лишилась металобрухтом в степу. Щось трапилось з залізницею поблизу Мелітополя", - повідомив він.

Як повідомлялося раніше, Збройні сили України на Таврійському напрямку знищили або поранили понад чотири роти окупантів, а також 77 одиниць військової техніки.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті