Українські воїни на Таврійському напрямку знищили понад 4 роти окупантів і 77 одиниць техніки

Збройні сили України на Таврійському напрямку знищили або поранили понад чотири роти окупантів, а також 77 одиниць військової техніки. Про це 18 червня в Telegram заявив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

"Кожна доба для росіян перетворюється на пекло. Наші воїни майстерно знищують ворога. На Таврійському напрямку підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони протягом доби виконали 1829 вогневих завдань. За останню добу втрати ворога вбитими і пораненими склали понад чотири роти", - розповів він.

Крім цього, на цьому напрямку нашим воїнам вдалося знищити або пошкодити 77 одиниць військової техніки окупантів. Насамперед варто виділити знищення вертольота Ка-52, а також 24 танки і 12 БМП.

Також вдалося підтвердити ураження п'яти бойових броньованих машин (ББМ) різних типів, трьох МТЛБ, двох БТР, двох безпілотників "Орлан-10", а також безпілотник Zala і протитанковий комплекс "Штурм-С".

Також вдалося знищити 12 місць зберігання боєприпасів росіян.

Нагадаємо, раніше в британській розвідці заявили, що росія зазнає найбільших втрат з часів кульмінації боїв за Бахмут.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті