Росіяни обстріляли Херсонщину з "Градів" і вбили людину

Російські окупанти обстріляли з РСЗВ "Град" Херсонську область, убивши мирного жителя. Про це 11 липня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Російська армія вдарила з "Градів" по Софіївці Станіславської громади - постраждали мирні люди", - повідомив чиновник.

За попередньою інформацією, внаслідок цього обстрілу загинула жінка. Ще один чоловік отримав поранення. На місці удару продовжують роботу рятувальні служби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни гатили по Донеччині з трьох видів озброєння, найбільше страждали Торецьк та Авдіївка.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті