Росіяни облаштували шпиталь для своїх поранених у сільському будинку культури на Луганщині

Російські окупанти використовують будинок культури на захопленій території Луганської області, щоб там надавати медичну допомогу своїм пораненим. Про це повідомив у Телеграмі 16 грудня голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"До невеличкої Кабичівки, що на Марківщині, регулярно доставляють поранених росіян. Військовий шпиталь там облаштований у місцевому будинку культури", - написав він.

Щодо безпекової ситуації в регіоні, за словами Лисогора, то минулої доби Невське, Білогорівка та територія Серебрянського лісу зазнали артилерійських та мінометних обстрілів.

"У важких погодних умовах нашим військовим доводиться відбивати постійні штурми росіян. Вчора окупанти рушили в бік донецьких Тернів, що неподалік від Невського, а також спробували атакувати Макіївку. Всі ці намагання завершилися для противника безрезультатно", - зазначив голова ОВА. 

Водночас через негоду ворог зменшив застосування авіації та дронів, використав їх для обстрілів позицій ЗСУ по одному разу.

Як повідомлялося, на Луганщині росіяни вимушені підвозити піхоту на броньованому транспорті, у Серебрянському лісі цей ресурс обмежений.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті