Росіяни масово перекидають живу силу і техніку з Криму на материк – Гуменюк

Російські загарбники перекидають з окупованого Криму на материкову частину України військову техніку та живу силу. Про це в ефірі телемарафону 7 вересня повідомила начальниця пресцентру сил оборони Півдня Наталя Гуменюк.

За її словами, таким чим росіяни намагаються посилити свої підрозділи на Запорізькому та Херсонському напрямках.

"Вони підтягують сили на Запорізький напрямок і намагаються посилити Херсонський. Оскільки тут вони були досить потужним угрупованням, яке постачало сили на схід, а тепер самі потребують покращення свого стану", - сказала Гуменюк.

За даними мера Мелітополя Івана Федорова, техніку та озброєння везуть з боку Криму, і через Новоазовськ-Маріуполь. Щодо живої сили ворога, то її стягують, за словами Федорова, з усіх регіонів РФ.

Одночасно на окупованих територіях зафіксоване збільшення числа шпиталів окупантів та безперервна робота крематоріїв.

Як повідомлялося, РФ посилила заходи охорони Кримського мосту, залучивши шість катерів та п'ять кораблів прикордонної служби ФСБ.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті