РФ посилила охорону Кримського мосту – речник ВМС

РФ посилила заходи охорони Кримського мосту, залучивши шість катерів та п'ять кораблів прикордонної служби ФСБ та встановлюючи бонові загородження. Про це заявив речник ВМС ЗС України Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону 7 вересня.

"Вони намагаються щільно його (міст) перекривати, здебільшого, з півдня. Концентрація найбільше саме з півдня, звідки вони очікують можливих атак. Вони будують систему загородження, і в першу чергу це — бонові загородження", - зазначив речник ВМС.

Також він додав, що не існує парканів, які "ми не зможемо подолати".

Раніше Гуменюк розповіла про логістику ворога з Криму після пошкодження Чонгарського мосту.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті