Росіяни дозволяють евакуацію із затопленої Голої Пристані на Херсонщині тільки за хабар

Російські окупанти дозволяють евакуацію жителів Голої Пристані в Херсонській області тільки за хабар. Про це 12 червня повідомив Генеральний штаб.

"У затопленій Голій Пристані Херсонської області російські окупанти дозволяють евакуацію громадян України тільки після отримання хабаря. При цьому знищують паспорти і свідоцтва про народження та інші документи українського зразка", - повідомили українські військові.

Повідомляють, що місцевих жителів після "евакуації" переселяють до тимчасово окупованого українського Криму та Краснодару РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти зізналися у стрілянині по човнах із людьми, які евакуюються з підтопленої Херсонщини.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті