Росія запросила термінове засідання Радбезу ООН через катастрофу Іл-76

Росія запросила термінове засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з катастрофою російського військово-транспортного літака Іл-76 у Білгородській області. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, - пишуть росЗМІ.

"Ми запросили вже, це було близько години-півтори тому, термінове засідання Ради безпеки ООН о 15:00 за нью-йоркським часом (23:00 за Москвою - прим.)", - сказав Лавров на прес-конференції у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Він додав, що російська сторона "дуже розраховує, що французьке головування сумлінно виконає свої обов'язки і призначить таке засідання якомога швидше".

Як повідомлялося, Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) заявило, що Україна не володіє достовірною і вичерпною інформацією з приводу того, хто саме перебував на борту літака ІЛ-76 і в якій кількості. При цьому домовленості для належної підготовки обміну полоненими Україна виконала.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті