Росія втратила в Україні до половини своїх танків - Sky News

Росія з початку вторгнення в Україну вже втратила близько половини своїх найкращих бойових танків. Про це 15 лютого повідомляє Sky News із посиланням на Міжнародний інститут стратегічних досліджень IISS.

"Вони не виробляють і не ремонтують настільки, щоб компенсувати ці втрати. Їхній нинішній бронетанковий флот на фронті приблизно вдвічі менший, ніж на початку війни", - заявив Генрі Бойд, науковий співробітник IISS.

Загалом за даними Інституту, росія вже втратила від 2000 до 2300 танків. В результаті окупанти тепер спираються на більш старі моделі радянських часів.

При цьому російська авіація здебільшого все ще є неушкодженою. В результаті окупанти можуть розгорнути їх активніше на наступному етапі війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними Ганни Маляр в окремих загонах окупантів втрати сягають 80%, вони дедалі менше довіряють своїм командирам.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті