Росія відмовилася обмінювати деяких своїх громадян - омбудсмен

Російська сторона не хоче повертати з полону деяких своїх громадян, хоча погоджується, щоб обміняти колаборантів з тимчасово окупованих територій України. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у телеграм-каналі 11 квітгня.

"РФ не хоче повернення додому власних громадян! Росія демонструє, як «цінує» та «турбується» про колаборантів з тимчасово окупованих територій України, однак зовсім не дбає про те, щоб повернути на територію РФ своїх громадян. Адже впродовж 2-ох місяців російська сторона не погоджується на повернення запропонованих Києвом для обміну російських громадян. Ось кілька прізвищ людей, яких не чекають у своїй країні: Будка Ігор Олексійович, Єлетін Денис Олександрович, Олійников Олександр Олексійович та Таксюр Яков Ілліч. Росія вирішила їхню долю самостійно – власні громадяни їй нецікаві і вона не прагне їх повернути додому", - пише омбудсмен. 

Він звернувся до батьків та родичів громадян РФ, які перебувають в Україні:

"... звертайтеся до мене, ми працюємо над тим, аби громадяни поверталися на територію своєї країни, тож за вашим запитом працюватимемо над поверненням ваших рідних на територію Росії! Контакти для звернень: за адресою: вул. Інститутська, 21/8, м.Київ, 01008; на електронну пошту: [email protected];на гарячу лінію: 0800501720".

Як повідомлялося, Україна повернула з полону 100 людей, серед яких  військові, моряки, прикордонники, нацгвардійці.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті