Росія розгорнула в Криму новий пункт для запуску дронів по Україні – британська розвідка

Російські військові почала використовувати в окупованому Криму новий пункт для запуску дронів типу "Шахед" для атак по території України. Про це 13 грудня повідомила у соцмережі Х розвідка Великої Британії.

Там нагадали, що в ніч на 12 грудня РФ запустила по Україні щонайменше 15 ударних БпЛА з району Балаклави в захопленому Криму. Це новий пункт запуску безпілотників біля Севастополя.

"Балаклава тепер є п'ятим підтвердженим пунктом запуску "Shahed", який використовується в російських операціях проти України, поряд з пунктами на мисі Чауда, Єйськ, Приморсько-Ахтарськ та Курськ", - зазначили у розвідці.

У відомстві припускають, що росія, ймовірно, розосередить свої можливості запуску дронів на кількох локаціях для ускладнення роботи протиповітряної оборони України.

"Росія, ймовірно, використає додаткові пускові майданчики у відповідь на українські атаки, змусивши Україну адаптуватися до нових транзитних коридорів цих систем", - додали у британській розвідці.

Як раніше повідомляла розвідка США, РФ втратила до 80% особового складу, який вона мала на початку війни з Україною.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті