РФ втратила до 80% особового складу, який вона мала на початку війни з Україною - розвідка США

За оцінками розвідки США, війна в Україні коштувала росії 315 000 убитих і поранених військовослужбовців, або майже 80% особового складу, яким вона володіла на момент вторгнення. Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на агентство Reuters, що має дані американської розвідки.

У доповіді також ідеться, що втрати Москви в особовому складі та бронетехніці, завдані українським військовим, відкинули російську військову модернізацію на 18 років назад, сказало джерело агентства.

Російська служба Бі-бі-сі разом із виданням "Медіазона" і групою волонтерів на основі відкритих даних встановили до кінця листопада цього року імена 37 686 російських військових, загиблих під час вторгнення в Україну.

Як повідомляла Бі-бі-сі, втрати України у війні є державною таємницею, тому влада не називає кількість загиблих. Але в серпні американські чиновники, на яких посилалася газета New York Times, говорили про 70 тис. загиблих і до 120 тис. поранених українських солдатів.

У США оприлюднили втрати росіян від початку їхнього наступу на Авдіївку.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті