Росія перекинула в бік Луганська ще один ешелон із технікою з Білорусі - "Беларускі Гаюн"

Росія знову перекинула з Білорусі в напрямку Луганська черговий ешелон із військовою технікою та боєприпасами. Про це 15 травня в Telegram повідомила моніторингова група "Беларускі Гаюн".

"Учора, 14 травня, о 18:15 зі станції Полонка (Барановицький р-н, Брестська обл) у напрямку Барановичів висунувся ешелон із технікою ЗС РФ. Загалом в ешелоні було близько 40 од техніки - помічено танки, а також 4 пасажирські вагони і 1 вантажний", - заявили представники групи.

Сам ешелон формували ще днем раніше в Полонці. Тоді ж у цьому районі помітили щонайменше 20 одиниць бронетехніки з прапорами росії. Повідомляється, що цей ешелон тепер прямує на станцію Гуково в Ростовській області РФ, звідки до окупованої Луганщини менше п'яти кілометрів.

За даними "Гаюна", залізничний потяг перекидає щонайменше 40 одиниць техніки, близько 200 солдатів і щонайменше один вагон зі спорядженням та/або боєприпасами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на полігони в Луганській області окупанти перекинули 1000 зеків.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті