Росія перекинула в бік Луганська ще один ешелон із технікою з Білорусі - "Беларускі Гаюн"

Росія знову перекинула з Білорусі в напрямку Луганська черговий ешелон із військовою технікою та боєприпасами. Про це 15 травня в Telegram повідомила моніторингова група "Беларускі Гаюн".

"Учора, 14 травня, о 18:15 зі станції Полонка (Барановицький р-н, Брестська обл) у напрямку Барановичів висунувся ешелон із технікою ЗС РФ. Загалом в ешелоні було близько 40 од техніки - помічено танки, а також 4 пасажирські вагони і 1 вантажний", - заявили представники групи.

Сам ешелон формували ще днем раніше в Полонці. Тоді ж у цьому районі помітили щонайменше 20 одиниць бронетехніки з прапорами росії. Повідомляється, що цей ешелон тепер прямує на станцію Гуково в Ростовській області РФ, звідки до окупованої Луганщини менше п'яти кілометрів.

За даними "Гаюна", залізничний потяг перекидає щонайменше 40 одиниць техніки, близько 200 солдатів і щонайменше один вагон зі спорядженням та/або боєприпасами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на полігони в Луганській області окупанти перекинули 1000 зеків.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті