Росія обстрілюватиме Харків доти, доки Захід не дозволить ЗСУ бити по її території - ISW

Російські війська, ймовірно, продовжуватимуть обстрілювати Харків доти, доки Захід не дозволить Україні завдавати ударів у відповідь по території РФ. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

"Російські війська, найімовірніше, продовжуватимуть ці удари в рамках наступальної операції на півночі Харківської області доти, доки Захід не дасть змогу українським силам адекватно протистояти прикриттю російських військових на території РФ", - йдеться у звіті. 

Аналітики зазначають, що протягом кількох тижнів російські війська завдавали ракетних ударів по Харкову планерними бомбами, переважно модифікованими ФАБами та КАБами з планерними модулями, які часто оснащені системами наведення. Одне із завдань - змусити жителів тікати з міста.

У ISW додали, що російські літаки здійснювали ці удари зі свого безпечного району на території РФ, не боячись ураження системами протиповітряної оборони України. Це стало можливим, оскільки країни Заходу заборонили використовувати своє озброєння для ударів по військових цілях і в повітряному просторі агресора.

Нагадаємо, у Харкові збільшилася кількість загиблих внаслідок удару по гіпермаркету.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті