Росія не зможе виграти війну, доки військово-польові суди не будуть розстрілювати тих, хто не хоче воювати - депутат ГД

Росія не зможе виграти війну, поки військово-польові суди не розстрілюватимуть тих, хто не хоче воювати і самовільно залишає свої частини. З такою заявою виступив депутат Державної думи РФ Олексій Журавльов.

За його словами, для перемоги над Україною Росії необхідно повернути військово-польові суди і повернутися до розстрілів військовослужбовців, які самовільно залишили свої частини. 

"Військово-польовий суд - до стінки і розстріл. Ви можете, як завгодно до цього ставитися. Якщо у людини є вибір - воювати чи не воювати, звичайно, вона воювати не буде... Не сьогодні, завтра ми все одно до цього прийдемо. До військово-польових судів і до розстрілів тих, хто своїми діями спричинив смерті багатьох інших", - упевнений депутат.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті