Росія налагоджує експорт сільгосппродукції з окупованих територій до Китаю - ЦНС

Росія налагоджує експорт сільськогосподарської продукції з окупованих територій України до Китаю. Про це 8 липня повідомив Центр національного спротиву.

"На підконтрольних окупантам підприємствах з виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції (особливо зернових) здійснюється впровадження автоматизованих систем федеральної служби ветеринарного та фітосанітарного нагляду (відомої як "Россільгоспнагляд"). Пакет програм включає підсистеми "Аргус", "Цербер", "Меркурій" (ветеринарний контроль), "Веста" (фітосанітарний)", - повідомили в Центрі.

Зазначається, що таке ПЗ дасть змогу автоматизувати процес збору та аналізу інформації про сільськогосподарські товари. Надалі цю продукцію можна буде вивозити за межі "Євразійського союзу".

"В умовах накладених на росію санкцій за розв'язання війни проти України, ключовим експортером для неї залишається Китай. Наразі росія активно вивозить під виглядом власного врожаю викрадені з України зернові в Сирію і Туреччину. Введення цих програм дасть їй змогу розширити географію експорту награбованого до Китаю", - додали в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти відвантажили з порту Маріуполь ще близько двох тисяч тонн пшениці.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті