Росія хоче, щоб Україна зняла заборону на переговори з Путіним для обговорення припинення ударів по цивільним об'єктам — Пєсков

Про це речник Кремля заявив росЗМІ 22 квітня.

"За бажання української сторони, за відкритості української сторони, напевно, мають бути ухвалені якісь кроки для того, щоб юридично розчистити ось ці перешкоди на шляху таких контактів. Якщо є така готовність", – заявив Пєсков

Як повідомлялось раніше, заборона на прямі переговори з путіним для України залишається чинною

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті