Росія атакувала українську ТЕС у прифронтовому регіоні

Прифронтова теплоелектростанція зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу вночі 6 грудня. Про це повідомила пресслужба ДТЕК.

"Внаслідок декількох обстрілів впродовж цієї ночі знову постраждала одна з теплоелектростанцій ДТЕК Енерго у прифронтовій області. На щастя, обійшлося без постраждалих", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за останній місяць це вже шоста російська атака на вказану ТЕС. Внаслідок обстрілу пошкоджене обладнання підприємства.

Крім того, без опалення опинилися мешканці одного з населених пунктів поряд зі станцією.

Після припинення обстрілів енергетики розпочали ліквідацію їх наслідків та наразі працюють над відновленням теплопостачання для мешканців.

Як повідомлялося, на Донеччині понад 70 шахтарів були заблоковані під землею через знеструмлення після обстрілів.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті