На Донеччині понад 70 шахтарів заблоковані під землею через знеструмлення після обстрілів

Понад 70 гірників залишилися заблокованими на знеструмлених через російські обстріли шахтах у Донецькій області 27 листопада. Про це повідомило Міністерство енергетики у Фейсбуці.

"Через обстріли у Донецькій області було знеструмлено три шахти. Заблокованими залишалися понад 70 шахтарів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на ранок понеділка обмеження електроенергії для споживачів не застосовуються в жодній з областей. Відсутність електрики пов'язана із бойовими діями, негодою чи технологічними порушеннями. Наразі з цих причин без світла залишаються понад 2500 населених пунктів.

Як повідомлялося, росіяни вдарили по одній із прифронтових ТЕС, є серйозні пошкодження обладнання.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті