Росія атакувала українську ТЕС у прифронтовому регіоні

Прифронтова теплоелектростанція зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу вночі 6 грудня. Про це повідомила пресслужба ДТЕК.

"Внаслідок декількох обстрілів впродовж цієї ночі знову постраждала одна з теплоелектростанцій ДТЕК Енерго у прифронтовій області. На щастя, обійшлося без постраждалих", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за останній місяць це вже шоста російська атака на вказану ТЕС. Внаслідок обстрілу пошкоджене обладнання підприємства.

Крім того, без опалення опинилися мешканці одного з населених пунктів поряд зі станцією.

Після припинення обстрілів енергетики розпочали ліквідацію їх наслідків та наразі працюють над відновленням теплопостачання для мешканців.

Як повідомлялося, на Донеччині понад 70 шахтарів були заблоковані під землею через знеструмлення після обстрілів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті