Російськими обстрілами у Бахмуті пошкоджено майже пʼять тисяч будинків

У Бахмуті, що знаходиться під постійними обстрілами росіян, пошкоджень зазнали 4822 житлових будинків. Про це пише міська рада у Фейсбуці 28 березня.

"Від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну на території Бахмутської міської територіальної громади станом на 28.03.2023 року пошкоджень зазнали 4822 житлових будинків", - йдеться у повідомленні:

Зазначається, що з нах - 497 багатоквартирних (або 73,7%) та 4325 приватних (або 27,5%).

У міськраді додали, що дані щодо пошкоджень є приблизними, адже встановити точну кількість руйнувань по Бахмутській громаді наразі неможливо.

Як повідомлялося, тисячі мирних жителів у районі Бахмута живуть у жахливих умовах, з обмеженим доступом до предметів першої потреби. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті