Російськими обстрілами у Бахмуті пошкоджено майже пʼять тисяч будинків

У Бахмуті, що знаходиться під постійними обстрілами росіян, пошкоджень зазнали 4822 житлових будинків. Про це пише міська рада у Фейсбуці 28 березня.

"Від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну на території Бахмутської міської територіальної громади станом на 28.03.2023 року пошкоджень зазнали 4822 житлових будинків", - йдеться у повідомленні:

Зазначається, що з нах - 497 багатоквартирних (або 73,7%) та 4325 приватних (або 27,5%).

У міськраді додали, що дані щодо пошкоджень є приблизними, адже встановити точну кількість руйнувань по Бахмутській громаді наразі неможливо.

Як повідомлялося, тисячі мирних жителів у районі Бахмута живуть у жахливих умовах, з обмеженим доступом до предметів першої потреби. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті