Російський воєнкор визнав, що в Україні не лишилося проросійських настроїв, а на Донбасі ненавидять путіна

Російський військкор Максим Фадєєв, який знімає документальні фільми для путінської пропаганди, визнав, що на контрольованих Україною територіях більше не залишилося проросійського населення. Відповідне інтерв’ю поширили російські ЗМІ, - передає Телеграм-канал "Донбасс. Важно".

Фадєєв уточнив, що навіть у Донецькій області, яку раніше росіяни вважали одним з оплотів проросійських настроїв, тепер дедалі більше людей підтримують українську армію і вважають росію окупантом.

Також він зізнався, що його родичі зі Слов'янська та Краматорська після анексії Криму та розв'язання війни на Донбасі мали проросійську позицію, однак після початку так званої "СВО" зненавиділи путіна.

"Багато родичів, які були нейтральними до всього, вони приховано були проросійськими до початку "СВО", а тепер збирають, волонтерять на користь української армії. Вони бачать результати війни, коли в Кривий Ріг "прилітає", в Слов'янськ "прилітає", - сказав Фадєєв.

Як повідомлялося, російський "воєнкор" Романов показав розбиту техніку ЗС РФ під Авдіївкою та назвав це "високою ціною" за "успіх".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті