Російський теракт у селі на Харківщині: під час поминок військового загинули його дружина, син та невістка

Оприлюднені перші дані про загиблого українського військового Андрія Козира, під час поминань якого війська РФ завдали ракетного удару по селу Гроза Харківської області та вбили 52 людини, - повідомляє ТСН,

Перед початком повномасштабного вторгнення РФ Козир разом зі своїм сином Денисом перебували в Польщі.

У перші дні великої війни вони повернулися в Україну і прийшли до військкомату у Львові.

Чоловіків відправили на навчання, а потім перекинули в Попасну в різні групи. Після трьох днів бойових дій батько отримав смертельне поранення в шию. Його поховали на військовому цвинтарі в Дніпропетровській області.

Син Денис продовжував служити у лавах Сил оборони України. У червні поточного року він демобілізувався за станом здоров’я, одружився і повернувся в Грозу.

Чоловік вирішив перепоховати батька на малій батьківщині.

Денис та Ніна Козирі

Через девять днів дівчині мав виповнитися 21 рік. Вона працювала лаборантом у Харківській гуманітарно-педагогічній академії.

Як повідомлялося, 5 жовтня в кафе в селі Гроза Харківської області, де зібралося приблизно 60 односельців, влучила російська ракета Іскандер М. Будівля обвалилася, а люди опинилися під завалами. Унаслідок цього загинули 52 людини.

Нагадаємо, ООН направила групу експертів для перевірки російського обстрілу села Гроза у Харківській області. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті