ООН направила експертів у село Гроза, в якому росіяни вбили 52 мешканця під час поминального обіду

ООН направила групу експертів для перевірки російського обстрілу села Гроза у Харківській області. Про це, з посиланням на речницю Управління Верховного комісара ООН з прав людини Елізабет Тросселл, повідомляє Sky News 6 жовтня.

"Верховний комісар ООН з прав людини Фолкер Тюрк, який на власні очі побачив жахливі наслідки таких ударів, глибоко шокований та засуджує ці вбивства", - зазначила речниця.

Також Тросселл повідомила, що Верховний комісар ООН відправив на місце експертів, які поспілкуються з мешканцями та постраждалими і зберуть більше інформації про обстріл росіянами цього населеного пункту.

Як повідомлялось раніше, на Харківщині розібрали завали зруйнованого російською ракетою кафе: 51 загиблий, шестеро поранених.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті