Російський теракт у селі на Харківщині: під час поминок військового загинули його дружина, син та невістка

Оприлюднені перші дані про загиблого українського військового Андрія Козира, під час поминань якого війська РФ завдали ракетного удару по селу Гроза Харківської області та вбили 52 людини, - повідомляє ТСН,

Перед початком повномасштабного вторгнення РФ Козир разом зі своїм сином Денисом перебували в Польщі.

У перші дні великої війни вони повернулися в Україну і прийшли до військкомату у Львові.

Чоловіків відправили на навчання, а потім перекинули в Попасну в різні групи. Після трьох днів бойових дій батько отримав смертельне поранення в шию. Його поховали на військовому цвинтарі в Дніпропетровській області.

Син Денис продовжував служити у лавах Сил оборони України. У червні поточного року він демобілізувався за станом здоров’я, одружився і повернувся в Грозу.

Чоловік вирішив перепоховати батька на малій батьківщині.

Денис та Ніна Козирі

Через девять днів дівчині мав виповнитися 21 рік. Вона працювала лаборантом у Харківській гуманітарно-педагогічній академії.

Як повідомлялося, 5 жовтня в кафе в селі Гроза Харківської області, де зібралося приблизно 60 односельців, влучила російська ракета Іскандер М. Будівля обвалилася, а люди опинилися під завалами. Унаслідок цього загинули 52 людини.

Нагадаємо, ООН направила групу експертів для перевірки російського обстрілу села Гроза у Харківській області. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті