Російський полковник, який наказував убивати мирних жителів в Україні, взяв участь у параді в Хабаровську

Російський полковник Азатбек Омурбеков, який наказував убивати мирних жителів в Україні, взяв участь у "параді перемоги" в Хабаровську. Про це повідомляють "Важные истории".

Російський військовий злочинець очолив у Хабаровську колону техніки часів Другої світової війни. 

У повідомленні наголошується, що навесні 2022 року Омурбеков командував 64-ю мотострілецькою бригадою, яка воювала в Київській області. Військовослужбовець цієї бригади Данило Фролкін у серпні зізнався "Важливим історіям" у вбивстві мирного жителя в окупованому селі Андріївці. 

За словами Фролкіна, Омурбеков бив і принижував солдатів. "Цьому командуванню намагалися пояснити, що ми більше в наступ не підемо. Омурбеков [після цього] почав пацанів бити, типу вони слабаки, нецензурною лайкою їх покривав просто. Одному прикладом по обличчю вдарив, другому пістолет до чола приставив, сказав: "Я зараз тебе взагалі застрелю, і мені взагалі нічого за це не буде", - розповідав Фролкін.

За словами військового, всю окупацію Андріївки Омурбеков "просидів у підвалі школи", де розташовувався штаб. Також полковник передавав командуванню неправдиву інформацію про неіснуючі успіхи бригади, розповів Фролкін.

Після публікації тексту про Фролкіна з "Важливими історіями" зв'язалися кілька його товаришів по службі. Один із них розповів, що Омурбеков наказував убивати "всіх, у кого телефони знайдете". Також, за його словами, полковник наказав обстріляти кілька машин із цивільними. 

Після поранення і повернення з України Омурбекову закритим указом путіна присвоїли звання "героя росії" за "мужність і героїзм, проявлені під час виконання військового обов'язку".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті