Російський міністр розповів про будівництво залізниці між Маріуполем і селом під Бердянськом

Міністр будівництва і ЖКГ РФ Ірек Файзуллін повідомив про майстер-план з будівництва залізничної лінії між окупованими Маріуполем і селом Андрівкою, розташованим на північний захід від Бердянська Запорізької області, - пишуть росЗМІ.

За його словами, "будівельні роботи передбачені майстер-планом розвитку Мангушського муніципального утворення в ДНР, який розроблений Єдиним інститутом просторового планування".

Файзуллін також сказав, що в рамках розвитку залізничної мережі в "нових регіонах" відновлено два металеві мости, укладено понад 140 кілометрів колій.

Він також додав, що сполучення поїздами між центральними регіонами росії і "ДНР", "ЛНР", окупованими районами Запорізької та Херсонської областей буде відновлено, коли "дозволять зовнішні умови".

Пропагандисти також нагадали, що в травні 2023 року голова уряду РФ Михайло Мішустін підписав розпорядження про створення федерального державного унітарного підприємства "Залізниці Новоросії", яке, за задумом росіян, має об'єднати залізниці чотирьох окупованих територій України. 

Як повідомлялося, Москва за рік витратила на окуповані території України стільки ж, скільки заробляють 28 "старих" регіонів.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті