Зруйнувати, а потім "напиляти" на "відновленні". За рік Москва витратила на захоплені території України трильйони рублів

Москва за рік витратила на окуповані території України стільки ж, скільки заробляють 28 "старих" регіонів. Такі підрахунки на основі офіційних даних зробили російські опозиційні телеграм-канали.

"Витрати федерального центру виявилися вчетверо з гаком більшими за ті, про які було відомо, - 1,7 трлн рублів, проговорився на зустрічі з Путіним глава Росфінмоніторингу Юрій Чиханчин", - держтаємницю без задніх думок виклали прямо на сайті Кремля, звернуло увагу "Агентство".

Телеграм-канал "ЧТД" зазначає, що суми, що спускаються росією на "відновлення" регіонів, зруйнованих самою ж росією, виявилися більшими, ніж усі витрати федерального бюджету на охорону здоров'я або освіту.

"На окупованих територіях, якщо вірити росстату, живуть лише 3,2 млн осіб. А у 28 "старих" регіонах, сукупні бюджети яких дорівнюють витратам Москви на "відновлення" захоплених земель, мешкають 16,5 млн осіб. Тобто в "нові території" в розрахунку на одного жителя Москва вкладає аж у п'ять із гаком разів більше грошей, ніж у "старі"", - йдеться в повідомленні.

"Стає зрозумілою справжня мета СВО - все зруйнувати, а потім напиляти трильйони на "відновленні"", - резюмували в пабліках.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті