Російський міністр розповів про будівництво залізниці між Маріуполем і селом під Бердянськом

Міністр будівництва і ЖКГ РФ Ірек Файзуллін повідомив про майстер-план з будівництва залізничної лінії між окупованими Маріуполем і селом Андрівкою, розташованим на північний захід від Бердянська Запорізької області, - пишуть росЗМІ.

За його словами, "будівельні роботи передбачені майстер-планом розвитку Мангушського муніципального утворення в ДНР, який розроблений Єдиним інститутом просторового планування".

Файзуллін також сказав, що в рамках розвитку залізничної мережі в "нових регіонах" відновлено два металеві мости, укладено понад 140 кілометрів колій.

Він також додав, що сполучення поїздами між центральними регіонами росії і "ДНР", "ЛНР", окупованими районами Запорізької та Херсонської областей буде відновлено, коли "дозволять зовнішні умови".

Пропагандисти також нагадали, що в травні 2023 року голова уряду РФ Михайло Мішустін підписав розпорядження про створення федерального державного унітарного підприємства "Залізниці Новоросії", яке, за задумом росіян, має об'єднати залізниці чотирьох окупованих територій України. 

Як повідомлялося, Москва за рік витратила на окуповані території України стільки ж, скільки заробляють 28 "старих" регіонів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті