Російський літак "упустив" авіабомбу у Луганської області

Російський літак "упустив" авіабомбу ФАБ-500 у тимчасово окупованому місті Зимогір'я Луганської області. Про це повідомляє  Telegram-канал ASTRA.

"За даними ASTRA, 1 лютого в місті Зимогір'я Луганської області на вулиці Пархоменка знайшли боєприпас, імовірно, ФАБ-500. Жителів вулиці евакуювали. Огляд і вивезення боєприпасу відбуватиметься сьогодні, 2 лютого", - повідомляють джерела ASTRA.

Як повідомлялося, 27 січня російські літаки знову впустили дві авіабомби ФАБ-250 у Бєлгородській області Російської Федерації.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті