Російський дрон летів за колоною голови МЗС Німеччини під час візиту до Миколаєва - ЗМІ

Міністр закордонних справ Аннелена Бербок була змушена негайно скасувати свій візит до гідротехнічної станції поблизу Миколаєва - через занепокоєння щодо неминучої атаки з боку росіян. Про це 25 лютого повідомляє Bild.

Причина: над цим районом був помічений російський розвідувальний безпілотник. Зазвичай за такими безпілотниками слідує пряма повітряна атака.

"Бронеколона міністра закордонних справ негайно вирушила в дорогу. Зважаючи на близькість до фронту (всього 50 кілометрів), небезпека була надто великою. Речник Федерального міністерства закордонних справ так прокоментував цю ризиковану ситуацію: "Візит до водосховища довелося скасувати достроково з міркувань безпеки"", - пише видання.

Також зазначається, що коли спрацювали тривожні програми на мобільних телефонах, колона вже знову їхала на великій швидкості. Тоді з'ясувалося, що небезпеки ще не вдалося уникнути.

"Російський розвідувальний безпілотник полетів за колоною, слідом за міністром закордонних справ та її оточенням Пізніше безпілотник знову відвернув назад. Тим не менш, колона продовжила рух: найбезпечніший варіант у цій ситуації", - указує видання.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті