Російський депутат запропонувала вичистити з "Іронії долі" Барбару Брильську, яка виступила проти війни та підтримала Ахеджакову

Депутат Державної Думи Ольга Занко запропонувала "стерти" актрису Барбару Брильську з фільму Ельдара Рязанова "Іронія долі, або З легкою парою!" через те, що вона підтримала Лію Ахеджакову виїхати з Росії і заявила, що "Батьківщина її недостойна".

"Для актора найстрашніше покарання - забуття. Колись улюблена усією країною актриса Брильська зробила свій вибір, назвавши своїх шанувальників "проклятих Богом людьми". Наша країна подарувала їй славу і шану, але ми також легко можемо і стерти цю актрису з "Іронії долі" , - написала вона у себе в Телеграм.

Депутат спробувала за допомогою нейромережі "замінити" виконавицю головної ролі у культовому фільмі на Валентину Тализину, але вийшло не дуже переконливо.

У коментарях до посту читачі звернули увагу, що в "Іронії долі" звучать пісні у виконанні Алли Пугачової, яку російська пропаганда через її антивоєнну позицію теж записала у "вороги народу". Люди нагадують, що автор фільму Ельдар Рязанов свого часу засудив російську окупацію Криму.

"Навіщо зупинятися? Всіх заборонити, хто хоч на крапельку засумнівався в правильності шляху, обраного великим Путіним! Всім долю Мандельштама, всіх вигнати як Вишневську і Растроповича!", - гірко іронізують автори коментарів.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті