Російський депутат запропонувала вичистити з "Іронії долі" Барбару Брильську, яка виступила проти війни та підтримала Ахеджакову

Депутат Державної Думи Ольга Занко запропонувала "стерти" актрису Барбару Брильську з фільму Ельдара Рязанова "Іронія долі, або З легкою парою!" через те, що вона підтримала Лію Ахеджакову виїхати з Росії і заявила, що "Батьківщина її недостойна".

"Для актора найстрашніше покарання - забуття. Колись улюблена усією країною актриса Брильська зробила свій вибір, назвавши своїх шанувальників "проклятих Богом людьми". Наша країна подарувала їй славу і шану, але ми також легко можемо і стерти цю актрису з "Іронії долі" , - написала вона у себе в Телеграм.

Депутат спробувала за допомогою нейромережі "замінити" виконавицю головної ролі у культовому фільмі на Валентину Тализину, але вийшло не дуже переконливо.

У коментарях до посту читачі звернули увагу, що в "Іронії долі" звучать пісні у виконанні Алли Пугачової, яку російська пропаганда через її антивоєнну позицію теж записала у "вороги народу". Люди нагадують, що автор фільму Ельдар Рязанов свого часу засудив російську окупацію Криму.

"Навіщо зупинятися? Всіх заборонити, хто хоч на крапельку засумнівався в правильності шляху, обраного великим Путіним! Всім долю Мандельштама, всіх вигнати як Вишневську і Растроповича!", - гірко іронізують автори коментарів.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті